"Enter"a basıp içeriğe geçin

Destek Ol

Merhaba,

Eğer burada iseniz veri biliminin ve özellikle makine öğrenmesinin ne denli ihtiyaç haline geldiğinin, ihtiyaca paralel olarak kendini yetiştirmiş uzman eksikliğinin bilincindesinizdir. Kendini yetiştirmiş diyoruz çünkü bulunduğumuz zaman diliminde akademinin her alanda yeterli mezun vermesi mümkün görünmüyor. Diğer yandan geçmişte uygulanan ve bir çok sektörde hala geçerli ve kıymetli olan “iş başında öğrenme” de veri bilimi için tam anlamıyla uygulanabilir değil çünkü bu alanda uzmanın bakış açısını sürekli olarak genişletmesi daha verimli sonuçlar için elzem görünüyor.

Bu ihtiyaçlarla doğrudan bağlantılı olarak sayfanın amaçlarından bazıları makine öğrenmesi için ücretsiz ulaşılabilir kaynak hazırlamak, öğretici projeler geliştirmek ve yayımlamak, etkinlik ve eğitim düzenlemektir.

Ve bu sayfa tamamen gönüllü emekle hazırlanıyor. Gelen bağışlar sayfanın sürdürülebilir olması, içeriğinin amaçlar doğrultusunda genişlemesi için çok önemli. Eğer sayfadan faydalandığınızı düşünüyorsanız desteklerinizi bekliyoruz

Teşekkürler.

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: